10 rád ako si spackať život

Autor: Monika Nagyova | 3.10.2014 o 9:01 | Karma článku: 12,19 | Prečítané:  3037x

1. Nespite.  Čo ste Marfuška anjelik? Do postele choďte hlboko po polnoci a na svitaní už svieťte. Veď ste zavalení povinnosťami. Žijete naplno. Nemáte čas spať. Taký luxus si môžu dovoliť len v rozprávkach. A ešte nestarnúce trio Claudia Schiffer, Heidi Klum, Kate Moss.  

2. Nezastavujte na stopke.
Buďte neustále v pohybe. Svoj voľný čas vyplňte za každú cenu. Čo ste nejaký sociopat, že budete osamote nič nerobiť? Vymýšľajte rôzne aktivity. Keď už fakt nie je do čoho pichnúť, foťte sa. Lajkujte. Zdieľajte. Váš život nemôže byť až tak zlý, keď ste navarili nedeľný obedík a pod fotkou plnenej papriky máte 4 Likes.

3. Porovnávajte sa. 
Kretén z ekonomického zobral deti na Madeiru? Vy choďte na Kapverdské ostrovy! Analyzujte príbehy ľudí z vášho okolia. Nechajte sa zdeptať úspechmi svojich známych. Tá ma toho, ten má motorku, tá má plastiku a ten to robí len zo zvyku. 

4. Verte odborníkom. 
Riaďte sa najnovšími štúdiami, trendmi a knihami. Meňte názory tak, ako ich prezentuje odborná verejnosť. Kráčajte s dobou. Povzneste sa nad to, že o rok prídu britskí vedci s niečím prevratným a dnešné dogmy vyvrátia bez mihnutia oka. 

5. Šliapte po slimákoch.
Domčeky slimákov pod váhou vašich nôh chrapčia ako keď zubami rozbíjate orech, ale čo tam po nich. Vy sa dívate dopredu, doľava, doprava a veľmi často dozadu. Všade, len nie pod nohy. 

6. Hľadajte chyby. 
Pomalé predavačky, neschopné čašníčky, nechápavé kolegyne, driemajúci šoféri. Všetko je pritiahnuté za vlasy. Chyby sú všade kam sa pozriete. Len treba poriadne otvoriť oči. 

7. Sabotujte čerstvý vzduch.
To akí lúzeri dnes trávia čas vonku? Veď tam mrholí, pečie, fúka, je zaťažená obloha, blbý tlak a rosa v tráve. Celé zle. Pekne len ostaňte v budove. Topánky sa vám nezablatia, ofina neodletí, na silonkách sa nespustí očko. 

8. Nejedzte jablká. 
Tie sú pre škôlkarov. Vy svoje jablko držte celý deň v ruke, dotýkajte sa ho a hlavne nespustite z neho oči. Apple je príliš drahá vecička na to, aby ste ju zjedli.  

9. Oblečte si kostým obete. 
Nie na karneval, do práce. Krivdy, ktoré sa vám dejú, sú neúnosné. Sťažujte sa, vyplačte sa na cintoríne. Aj vesmír je na strane nepriateľa. Na stojáka konzumujete hamburger, majonézu máte na nose a vypadne vám mäso. Nikto vás nechápe. Aj to mäso vám robí zle! 

10. Nekradnite salónky zo stromčeka. 
Od salóniek prejdete k čokoládovej kolekcii, a potom začnete žrať aj vianočné gule. Neustále sa kontrolujte. Naordinujte si bezchlebové týždne a šibeničné termíny. Dodržiavajte pravidlá, buďte v strehu. Inak vás táto dravá doba preplieska tak, že vypustíte dušu. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?